Basen ve Göbek Yağlarını Eritmek İçin Mucize Formül

Basen ve göbekteki yağları eritmek, açlık krizine girmeden kilo vermek için tarçınlı süt içerek zayıflayabileceğinizi biliyor musunuz? İlmi araştırma neticelerine göre tarçınlı sütün zayıflamaya tesirlerini, özel haberimizden öğrenin!

Öncelikle tarçınlı sütün, kilo vermeye nasıl bu kadar yardımcı olduğunu izah edelim; sonrasında tarifine geçebiliriz. Ayrı olarak, haberimizin nihayetinde bonus olarak tecrübe etmiş zayıflama metotları var, onları da kesinlikle okuyun.

Tarçın, kan şekerini dengeleyen ve enerjiyi yükselten en iyi baharatlardan biridir. Kişinin daha uzun müddet tok hissetmenizi sağlarken, metabolizma hızını yükselterek daha çok kalori yakmaya yardım eder.

Süt, muhtevanındaki kalsiyum ile vücuttaki kötü yağların yakılmasını ve yağ yakma metabolizmasının güçlenmesini sağlar. En iyi hayvansal protein kaynaklarından biri olan süt, adaleleri güçlendirir ve bu sayede vücudun daha çok kalori yakmasına yardım eder. Protein özleriyle daha uzun süre tok kalmayı, buna bağlı olarak az yiyerek kolayca kilo vermeyi sağlar. Ayrı olarak, süt şekeri denilen ‘laktoz’ maddesini içerir ve bu tesiriyle kişinin şeker ihtiyacını tabii yoldan karşılar.

İşte bu, zayıflamaya yararlı iki besini bir arada kullanıyorsunuz ve ayda 4 kiloya kadar yağ kaybedebiliyorsunuz. Peki, tarçınlı süt nasıl kullanılır? Önerilen kullanım metodu şudur: 1 su bardağı süte, yarım çay kaşığı toz tarçın ilave edip karıştırın. Bu karışımı, akşamüzerinde bir tane, uyumadan 3 saat önce bir tane olmak üzere günde toplam 2 bardak tarçınlı süt içiniz.

 

Tarçınlı sütün zayıflatması için dikkat faktörüz gerekenler

  • Emziren anneler tarçınlı süt içebilir. Bu sayede hem kilo vermesi kolaylaşır hem de sütü çoğalır.
  • Günde toplam 1 çay kaşığı toz tarçın kullanmalısınız, daha fazlası yan tesire kapı aralayabilir.
  • Süt, tam yağlı veya yarım yağlı olabilir; fark etmez. Hangisini seviyorsanız, onu içebilirsiniz.
  • Süt, sıcak veyahut soğuk ya da ılık nasıl içmeyi seviyorsanız, öyle içebilirsiniz. Ancak sıcak süt içmek daha uzun süre tok meblağ.

Kilo Verme Konusunda daha fazla bilgi için alttaki resme tıklamanız yeterlidir.

Basen ve Göbek Yağlarını Eritmek İçin Mucize Formül” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir