Erkeklerin ilk farkettikleri 7şey.

Erkekler tanımadıkları bir kadını ilk gördüklerinde neye dikkat ederler? erkekler ilk olarak ne yapar ? Nereye bakarlar?Erkekleri cezbeden veya soğutan sebepler nelerdir? İşte size Erkeklerin ilk farkettikleri 7 şey.

1)Gülümsemeniz :
Erkekler için ilk dikkat çeken kadının gülüşü ve tabiki yüzüdür.Geniş bir gülüş erkeğin hemen dikkatini çekecektir.Hatta bazı erkekler aşağılarcasına gülüşten bile çok etkilenirler.

2)Davranışınız :
Hemen hemen tüm erkeklerin dikkatini çeken 2. şey davranışlarınızdır.Oturmanız kalkmanız etrafınıza olan bakışlarınız erkeklerin dikkatini hemen çeker.Yardfımsever nazik ve mümkünse etrafa çok bakmayan kadınlar her zaman cazip gelir erkeklere.

3) Saçlarınız :
Sanılanın aksine derli toplu değil daha açık daha şuh saçlar erkekleri cezbeder.Saçınızın renginin siyah yada sarı olması sizi 1 0 öne geçirmeye yeter.

4) Gözleriniz :
Gözlerdeki masumiyet her erkeği baştan çıkartmaya fazlasıyla yeter.Gözlerinizin rengine değil büyüklüğüne ve bakışınızdaki derinliğe daha çok dikkat ederler.


5)Yürüyüşünüz :
Tüm erkekler dik duran ve salınarak yürüyen kadınlara bayılırlar.Bu şekilde yüryen bir kadın kendine güveni olduğu mesajı verir etrafına.Ve erkekler yanlarında öz güveni yüksek kadın isterler.


6)Ayakkabılarınız :
Yüksek topuklu giyinen bir kadın her erkeğin odak noktası oluverir.Ama bu rahat ayakkabı giyenleri korkutmasın.Çünkü kıyafetinizle uyumlu bir spor ayakkabı bile dikkat çekici olabilir.


7 ) Bacaklarınız :
Bunu uzun uzun anlatmaya gerek yok sanırım :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir